Promócie sa budú vysielať aj online

Tradičné dejisko slávnostných promócií, historická Aula UK na Šafárikovom námestí, po roku opäť ožije. Zlepšujúca sa situácia tohtoročným absolventom a absolventkám umožňuje osláviť svoj veľký deň.

S cieľom dodržania protipandemických opatrení však budú slávnostné promócie prebiehať v obmedzenom režime, počet promovaných, ako aj hostí bude výrazne limitovaný.

Pre rodinných príslušníkov a priateľov, ktorí sa promócie nebudú môcť zúčastniť z kapacitných či iných dôvodov, bude dostupný aj online živý prenos. Sledovať ho môžu na YouTube kanáli univerzity nasledovne:

Záznamy zo všetkých tohtoročných letných promócií univerzita zverejní na svojom YouTube kanáli v sekcii s názvom „Minulé priame prenosy“.

Na mieste tiež bude možné objednať si fotografie z promócií.